
Самохідна бензинова газонокосарка електростарт Rebiner RLM-510ESR мульчування 4 тактна
16 999 ₴
- В наявності
- Код: 000018618
Газонокосарка бензинова Rebiner RLM-510ESR - це справжній помічник, якщо поблизу вашого будинку є ділянка з газоном або декоративною зеленою галявиною. Вона допоможе вам акуратно підстригти траву без смуг на поверхні газону, сильних пропусків і інших дефектів естетичного характеру. Це пристрій укомплектовано продуктивним і досить потужним бензиновим двигуном, що економно споживає паливо.
- Привід на задні колеса
- Міцна сталева конструкція
- Травозбірник великого обсягу
- Центральне регулювання висота зрізу
- Колеса збільшеного діаметра для кращої маневреності
- Тип газонокосарки: самохідна
- Потужність: 4000 Вт
- Тип приводу коліс: задній
- Тип запуску: ручний стартер / електростартер
- Акумулятор в комплекті: так
- Кількість обертів: 2800 об / хв
- Тип травозбірника: комбінований
- Об'єм травозбірника: 62 л
- Регулювання висоти скошування: центральне
- Кількість рівнів висоти скошування: 8
- Мінімальна висота скошування: 25 мм
- Максимальна висота скошування: 75 мм
- Ширина скошування: 510 мм
- Об'єм двигуна: 196 куб.см
- Тип двигуна: чотиритактний
- Система охолодження двигуна: повітряна
- Викид трави: боковий, задній, в травозбірник
- Мульчування: так
- Регулювання швидкості ходу: так
- Діаметр коліс (передні / задні): 170 / 250 мм
- Газонокосарка бензинова
- Ніж
- Кришка для бокового викиду
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні. Остерігайтесь підробок та сірих товарів.
* Зовнішній вигляд інструменту і комплектація може відрізнятися від наведеного на малюнку. Це викликано подальшим технічним удосконаленням моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію, зовнішній вигляд, технічне і програмне забезпечення товару, не погіршуючи якість виробу, без попереднього повідомлення користувача, з метою підвищення його споживчих якостей. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник, Задній викид, Мульчування |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пересування | Самохідна |
| Особливості | Електростартер, Регулювання висоти зрізу, Регулювання швидкості руху |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
- Ціна: 16 999 ₴






