Насос вібраційний Procraft VN27D
Насос вібраційний Procraft VN72D призначений для перекачування чистої води та може застосовуватися: для побутового використання для перекачування води з колодязів, резервуарів та для зрошувальних систем.
Технічні характеристики:
- Потужність: 400 Вт
- Продуктивність: 22 л/хв
- Довжина кабелю живлення: 10 м
- Діаметр патрубка: 1/2" (12.5 мм)
- Максимальна глибина занурення: 5 м
- Якість води: чиста
Комплектація:
- Вібраційний насос
- Шнур
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






