Акумуляторна ланцюгова міні пила
Procraft PKA18B
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA18B використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Ключові особливості:
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 3 А / год
- Максимальна кількість обертів: 3800 об / хв
- Довжина шини: 4" (10 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Змащування ланцюга: ручне
- Механічне гальмо ланцюга: ні
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Ланцюг (2 шт)
- Шина (2 шт)
- Маслянка
- Ключ
- Викрутка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴








