
Домкрат гідравлічний 16 т, 425 мм телескопічний Procraft PJ16
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 000014287
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний
Procraft PJ16
Гідравлічний домкрат Procraft PJ16 виготовлений з міцного металу, стійкого до механічних пошкоджень, корозії і іржі. Модель виготовляється на високоточному японському і німецькому обладнанні, що гарантує чудові технічні та експлуатаційні характеристики. Опорна площадка з литого чавуну виключає ймовірність перекидання конструкції під час роботи. Завдяки гумовим ущільнювачам інструмент повністю герметичний. У домкраті застосовується слабо піддається стисненню спеціальне масло (індустріальне АІ).
Ключові особливості:
- Запобіжний клапан спрацьовує при перевантаженні і дозволяє виключити ймовірність поломки
- Шток виготовляється з легованої сталі
- Плавний підйом вантажу
Технічні характеристики:
- Максимальна вантажопідйомність: 16 т
- Висота підхоплення: 225 мм
- Висота підйому: 425 мм
- Робочий хід: 140 мм
- Регулювання висоти: 60 мм
- Матеріал корпусу: сталь, чавун
- Ручна для переносу: так
- Вага домкрата: 7.3 кг
Комплектація:
- Домкрат
- Розбірна рукоятка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 16000 кг |
| Висота підйому | 425 мм |
| Висота підхоплення | 225 мм |
| Власна вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴




