-20%

Свердло по металу 18.0 мм, хвостовик 10 мм P6M5 DIN 338 LT 110-180 упаковка 5 шт
1 497,50 ₴/упаковка
1 198 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 000001994
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір свердл по металу
18.0 мм 5 шт LT 110-180
18.0 мм 5 шт LT 110-180
Свердло LT 110-180 діаметром 18.0 мм використовується для отримання наскрізних та глухих отворів у легованій та нелегованій сталі, сірому чавуні, металокерамічному сплаві на основі заліза, ковкому чавуні, кольоровому металі. Виготовлено з сталі P6M5. Геометрія свердла та загартування робочої частини дозволяють виконувати роботи без попереднього кернення заготовки. Спеціальне покриття захищає свердло від корозії. Свердло має високу зносостійкість та жароміцність. Призначене для робіт підвищеної складності.
Ключові особливості:
- Кут заточування 118° сприяє свердлінню круглих та гладких поверхонь
- Полірована канавка для швидкого відведення стружки
- Підходить для роботи зі сплавами з великим ступенем в'язкості та високоміцними легованими сталями
Технічні характеристики:
- Тип: спіральне
- Матеріал обробки: метал
- Діаметр: 18.0 мм
- Довжина робочої частини: 150 мм
- Загальна довжина: 200 мм
- Діаметр хвостовика: 10 мм
- Кут заточування: 118°
- Тип хвостовика: циліндричний
- Клас точності: А1
- Матеріал свердлу: сталь P6M5
- Свердло лівого обертання: ні
- Кількість в упаковці: 5 шт
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴/упаковка
