-20%

Акумуляторна ланцюгова міні пила Stromo AAS20
1 497,50 ₴
1 198 ₴
- В наявності
- Код: 000015656
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова міні пила
Stromo AAS20
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Stromo AAS20 використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: 2 А / год
- Максимальна кількість обертів: 4000 об / хв
- Довжина шини: 4" (10 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Змащування ланцюга: ручне
- Механічне гальмо ланцюга: ні
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Ланцюг
- Шина
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Stromo в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4000 об/хв |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴






