
Динамометричний ключ (1/2", 28-210 Н*м) MIOL 58-322 з подовжувачем та перехідником
1 498 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000002293
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ динамометричний MIOL 58-322
Динамометричний ключ 1/2" 28-210 Н*м MIOL 58-322 використовується для затяжки з резьбових з'єднань з точно заданим моментом. Ключ виготовлений з CrV сталі, що надає інструменту особливу міцність і збільшує термін служби. Поставляється в пластиковому кейсі для зручного транспортування та зберігання.
Технічні характеристики:
- Тип: граничний
- Квадрат: 1/2"
- Мінімальне зусилля: 28 Н*м
- Максимальне зусилля: 210 Н*м
- Довжина: 470 мм
- Тріскачка: так
- Подовжувач: 125 мм
- Перехідник: 1/2" х 3/8"
- Матеріал: CrV
- Діелектричне покриття: ні
- Насадки в комплекті: ні
Комплектація:
- Динамометричний ключ MIOL 58-322
- Подовжувач
- Перехідник
- Пластиковий кейс
- Інструкція
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина інструменту | 470 мм |
| Затискне зусилля | 210 H*m |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴
