
Гравер з комплектом насадок Procraft PG-520 в кейсі
1 950 ₴
- В наявності
- Код: 000016675
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гравер
Procraft PG520
Електричний гравер Procraft PG 520 призначений для виконання різних видів робіт: шліфування, гравіювання, свердління, фрезерування. З його допомогою можна видалити іржу, стару фарбу, задирки остан зварювання. Регульоване число оборотів дозволяє підібрати оптимальний режим залежно від особливостей матеріалу. Гнучкий вал полегшує роботу в місцях з обмеженим доступом. На задній частині корпусу передбачена петля для підвішування інструменту.
Ключові особливості:
- Блокування шпинделя - для швидкої заміни робочого оснащення
- Гнучкий вал дає можливість працювати у важкодоступних місцях.
- Вентиляційні отвори на корпусі гравера охолоджують двигун, продовжуючи термін його служби
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Потужність: 180 Вт
- Регулювання обертів: так
- Кількість обертів: 1000 - 32000 об / хв
- Гнучкий вал: так
- Довжина гнучкого валу: 1.2 м
- Швидка заміна щіток: так
- Тип патрону: трьохкулачковий
- Діаметр свердління: 1 - 3.2 мм
- Вага: 0.5 кг
Комплектація:
- Гравер
- Гнучкий вал
- Набір насадок (76 шт)
- Кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴







