Шабельна акумуляторна пила
Procraft PSS35
Шабельна пилка на акумуляторі Procraft PSS 35 застосовується для різання деревини, фанери, металевого профілю, пластмаси, твердих будівельний матеріалів. Забезпечує швидкий і якісний розпил. Безключовий патрон дає можливість зробити швидку заміну оснащення. Завдяки регульованій частоті ходів можна підібрати оптимальний робочий режим для кожного матеріалу.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Ударостійкий корпус
- Безключова заміна оснащення
- Можливість фігурного пиляння матеріалу
- Кнопка фіксації пуску для тривалої роботи
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Сумісні акумулятори: 2, 4, 8 А / год
- Тип двигуна: щітковий
- Кількість обертів: 0 - 2800 об / хв
- Регулювання обертів: так
- Підсвітка робочої зони: ні
- Кріплення полотен: універсальне
- Маятниковий хід: ні
- Довжина ходу пилки: 20 мм
- Максимальна ріжуча здатність (дерево): 100 мм
- Максимальна ріжуча здатність (сталь): 6 мм
- Поворотна рукоятка: ні
- Плавний пуск: ні
- Безключова заміна оснащення: так
- Акумулятор в комплекті: ні
- Зарядний пристрій в комплекті: ні
Комплектація:
- Шабельна пила
- Пильне полотно
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина пропилу | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Маятниковий хід | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴










