Заточний верстат для ланцюгів
Procraft SK1100
Ключові особливості:
- Прозорий екран захищає очі оператора від іскор, що вилітають.
- Зручна система фіксації ланцюга
- Невелика вага та габарити дозволяють розмістити верстат у будь-якій майстерні
Верстат Procraft SK-1100 призначений для заточування ланцюгів бензинових або електричних пилок з різним кроком ланцюга. Налаштування механізму здійснюється за допомогою спеціальних регулювальних гвинтів. Вентиляційні отвори корпусу забезпечують своєчасне відведення тепла від внутрішніх вузлів. Зручна напрямна рукоятка забезпечує простоту експлуатації.
Технічні характеристики:
- Потужність: 85 Вт
- Кількість обертів: 5700 об / хв
- Діаметр диска: 108 мм
- Товщина диску: 3.2 мм
- Посадковий діаметр: 23 мм
- Кут повороту столу: 35° вліво / вправо
- Підсвітка робочой зони: ні
Комплектація:
- Верстат для заточування ланцюгів
- Диск: 1 шт
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 23 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 5700 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 108 мм |
| Споживана потужність | 0.085 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 1 шт. |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴







