
Безщіткова болгарка 125 мм, 850 Вт Procraft PW-1550
1 995 ₴
- В наявності
- Код: 000015760
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина безщіткова
Procraft PW-1550
Кутова шліфмашинка Procraft PW-1550 - інструмент, який використовується для шліфування та зачистки поверхонь, а також для різання деталей з різних матеріалів. Ергономічний дизайн забезпечує максимальний комфорт в роботі, а наявність додаткової рукоятки дозволяє легко зберігати контроль над приладом.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун збільшує термін експлуатації інструменту
- Покращений захист від пилу якоря і статора
- Функція LLO - для захисту від автоматичного запуску після відключення від мережі
- Регулювання швидкості - для виконання спеціальних та фінішних робіт
- Вентиляційні отвори забезпечують ефективне охолодження під час тривалої інтенсивної роботи
Технічні характеристики:
- Потужність: 850 Вт
- Тип двигуна: безщітковий
- Діаметр диску: 125 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Регулювання обертів: так
- Кількість обертів: 11000 об / хв
- Система стабілізації обертів: так
- Плавний пуск: так
- Різьба шпинделя: М14
- Захист від перегріву: так
- Захист від автоматичного запуску після відключення від мережі
- Регулювання положення кожуха без інструменту: ні
- Рукоятка: двопозиційна
- Вага: 2.4 кг
Комплектація:
- Шліфмашина Procraft PW1550
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ для заміни диска
- Шліфувальний диск
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴







