Шуруповерт акумуляторний
Procraft PA-12 DFR
Акумуляторний шуруповерт Procraft PA12 DFR Industrial з знімним патроном використовується для робіт з кріпильними елементами та свердління отворів. Муфта регулювання моменту затягування дозволяє виставити потрібне значення моменту затягування під конкретний тип матеріалу. Двошвидкісний редуктор полегшує ведення різних робіт. Для ослаблення та викручування кріплення передбачена функція реверсу.
Ключові особливості:
- Малі габаритні розміри, що полегшує ведення роботи в обмеженому просторі
- Швидкозатискний патрон
- Наявність двох швидкостей для роботи з різними типами матеріалів
- Функція SpeedLock та двигун виготовлений по технології Metabo
- LED підсвічування
Технічні характеристики:
- Живлення: акумулятор
- Напруга акумулятора: 12 В
- Ємність акумулятора: 2 А / год
- Тип акумулятора: обойма
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість оборотів на 1 швидкості: 0 – 350 об / хв
- Кількість оборотів на 2 швидкості: 0 – 1200 об / хв
- Підсвічування робочої зони: так
- Реверс: так
- Діаметр патрона: 10 мм
- Кількість ступенів крутного моменту: 20 + 1
- Тип патрона: швидкозатискний, знімний
Комплектація:
- Шуруповерт Procraft PA12 DFR Industrial
- Акумулятор: 2 шт
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Функція міксер | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









