Домкрат підкатний
MIOL 80-100
Гідравлічний підкатний домкрат MIOL 80-100 призначений для плавного підняття автотранспорту з подальшими монтажними і ремонтними роботами. Чотири колеса забезпечують маневреність, а завдяки довгій рукоятці користуватися інструментом можна стоячи, і з мінімальним приводним зусиллям. Модель відрізняється високою міцністю і стійкістю до регулярних навантажень. Лакофарбове покриття високої якості захищає домкрат від корозії. У домкраті застосовується слабо піддається стисненню спеціальне масло (індустріальне АІ).
Ключові особливості:
- Висока стійкість конструкції
- Клапан захисту від перевантаження
- Транспортувальні колеса для легкого переміщення
- Міцний металевий корпус
- Зручна ручка для переміщення
Технічні характеристики:
- Максимальна вантажопідйомність: 2 т
- Висота підхоплення: 135 мм
- Висота підйому: 320 мм
- Робочий хід: 185 мм
- Матеріал корпусу: метал
- Поворотна рукоятка: ні
- Вага домкрата: 7 кг
Комплектація:
- Домкрат
- Прорезинена рукоятка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки MIOL в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 320 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴



