
Комбінований точильний верстат 150/200 мм Procraft PAE-1100 для мокрого шліфування
2 580 ₴
- В наявності
- Код: 000015442
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верстат точильний Procraft PAE 1100
Заточувальний верстат Procraft PAE1100 використовується для всіх робіт по вологому та сухому шліфуванню, заточуванню ножів, лез, свердл. Верстат оснащений шліфувальним кругом для грубого шліфування та дрібнозернистим шліфувальним кругом з низькою кількістю обертів. Для вологого шліфування інструмент оснащений корозійностійким резервуаром для води. Надійний асинхронний двигун заберпечує тривалий термін служби верстату.
Ключові особливості:
- Асинхронний двигун із збільшеним ресурсом роботи
- Можливість сухого та вологого шліфування
- Металеві упори для точного позиціонування заготовок
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: асинхронний
- Потужність: 250 Вт
- Кількість обертів диска для сухого шліфування: 2980 об / хв
- Кількість обертів диска для мокрого шліфування: 134 об / хв
- Розмір диска для сухого заточування: 150×20×12.7 мм
- Розмір диска для мокрого заточування: 200×40×20 мм
- Підсвічування робочої зони: ні
- Захисний екран: так
- Мокре заточування / шліфування: так
- Можливість підключення пилососу: ні
- Зернистість диска для сухого заточування: 36
- Зернистість диска для мокрого заточування: 80
- Регулювання обертів: ні
- Вага: 9.4 кг
Комплектація:
- Заточний верстат
- Захисний екран
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴








