Тример електричний
Procraft GT-2100
Тример електричний Procraft GT-2100 відрізняється ергономічним дизайном і невеликою вагою. Призначений для підрізання трави, бур'янів і кущів на садових і прибудинкових територіях. Розбірна штанга і верхнє розташування двигуна забезпечують зручність і менше навантаження при роботі.
Ключові особливості:
- Верхнє розташування двигуна для забезпечення балансу і зручності під час роботи
- Ремінь на плече знижує стомлюваність оператора
- Ударостійкий корпус
- Низький рівень шуму
- Кнопка захисту від випадкового включення
Технічні характеристики:
- Потужність: 2100 Вт
- Кількість обертів: 10000 об / хв
- Розбірна штанга
- Максимальна ширина скошування: 380 мм
- Розташування двигуна: верхнє
- Тип котушки: напівавтоматична
- Ріжуча система: жилка + ніж
- Довжина кабелю живлення: 30 см
- Форма рукоятки: J-подібна
Комплектація:
- Електротример
- Котушка з жилкою
- Ніж 3Т
- Додаткова рукоятка
- Плечовий ремінь
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 647,50 ₴





