
Дискова пила 190 мм, 1.35 кВт Procraft KR-2350 з регулятором обертів
2 895 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000016055
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркулярна пила
Procraft KR-2350
Ключові особливості:
- Подвійна ізоляція виключає потребу в додатковому заземленні
- Легке регулювання нахилу і кута пиляння
- Лінійка з паралельним упором для розпилювання по прямій лінії із заданою шириною
- Міцна металева підошва стійка до механічних пошкоджень
Дискова пилка Procraft KR-2350 використовується для швидкого і акуратного пиляння різних заготовок з деревини, деревинно-волокнистих плит та інших будівельних матеріалів. Функція блокування шпинделя забезпечує простоту і безпеку заміни пилкового диска. Модель відмінно збалансована, що сприяє можливості тривалої роботи без почуття втоми. У вільний від роботи час пильний диск прикритий додатковим кожухом для безпечного зберігання та транспортування.
Технічні характеристики:
- Потужність: 1350 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Можливість підключення пилососа: так
- Максимальна кількість обертів: 4700 об / хв
- Діаметр диску: 190 мм
- Посадковий діаметр: 20 мм
- Товщина диска: 2.5 мм
- Регулювання кута нахилу: так
- Глибина пропилу при 45°: 44 мм
- Глибина пропилу при 90°: 65 мм
- Лазерний маркер: так
- Можливість стаціонарного кріплення: ні
- Блокування клавіші включення6 так
- Вага: 4.85 кг
Комплектація:
- Дискова пила
- Пильний диск
- Паралельний упор
- Шестигранний ключ
- Додатковий комплект щіток
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴









