Акумуляторна ланцюгова міні пила
Simba SA-004
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Simba SA-004 використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Ключові особливості:
- Щітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 2 А/год
- Максимальна кількість обертів: 4600 об / хв
- Довжина шини: 8" (20 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Механічне гальмо ланцюга: ні
- Акумулятор у комплекті: так
- Зарядний пристрій у комплекті: так
- Індикатор заряду акумулятора: так
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Акумулятор (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Ланцюг
- Шина
- Ключ для заміни оснащення
- Маслянка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sіmba |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴






