
Дискова пила 185 мм, 2250 Вт Rebiner RCS-2250 циркулярна пила
2 250 ₴
- В наявності
- Код: 000011125
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила дискова
Rebiner RCS-2250
Дискова пилка Rebiner RCS-2250 використовується для швидкого і акуратного пиляння різних заготовок з деревини, деревинно-волокнистих плит та інших будівельних матеріалів. Функція блокування шпинделя забезпечує простоту і безпеку заміни пильного диску. Модель відмінно збалансована, що сприяє можливості тривалої роботи без почуття втоми. У вільний від роботи час пильний диск прикритий додатковим кожухом для безпечного зберігання та транспортування.
Ключові особливості:
- Блокування кнопки включення для тривалої роботи
- Подвійна ізоляція виключає потребу в додатковому заземленні
- Безінструментальне регулювання нахилу і кута пиляння
- Лінійка з паралельним упором для розпилювання по прямій лінії із заданою шириною
- Міцна металева підошва стійка до механічних пошкоджень
Технічні характеристики:
- Потужність: 2250 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Можливість підключення пилососа: ні
- Максимальна кількість обертів: 5000 об / хв
- Діаметр пильного диска: 185 мм
- Посадковий діаметр: 20 мм
- Кут нахилу: 45°
- Глибина пропилу при 45°: 45 мм
- Глибина пропилу при 90°: 60 мм
- Можливість стаціонарного кріплення: ні
- Швидка заміна щіток: так
- Підсвітка робочої поверхні: ні
- Лазерний маркер: ні
Комплектація:
- Дискова пила Rebiner RCS-2250
- Лінійка з бічною напрямною
- Пильний диск
- Комплект вугільних щіток
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Споживана потужність | 2250 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴









