
Плиткоріз електричний (180 мм, 600 Вт) Procraft PF 1000-180 мокрий різ
3 510 ₴
- В наявності
- Код: 000006452
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний плиткоріз
Procraft PF 1000-180

Ключові особливості:
- Робочий стіл з нахилом
- Асинхронний двигун
- Простота застосування
- Через відсутність бортів довжина різу не обмежена
Плиткоріз Procraft PF1000 використовується при роботі з плиткою з каменю і кераміки. На робочому столі передбачена лінійка для виконання точних розрізів без попередньої розмітки. Для охолодження диска передбачено наявність спеціальної ємності для води. Інструмент простий в експлуатації, зручний при зберіганні і не вимагає спеціального технічного обслуговування.
Технічні характеристики:
- Потужність: 600 Вт
- Максимальна кількість обертів: 2800 об / хв
- Діаметр диска: 180 мм
- Посадковий діаметр: 25.4 мм
- Кут нахилу столу: 0° - 45°
- Максимальна глибина пропилу під кутом 90°: 35 мм
- Максимальна глибина пропилу під кутом 45°: 15 мм
- Розміри стола: 395 x 385 мм
Комплектація:
- Плиткорез
- Диск
- Верхній захисний кожух
- Регульований поздовжній упор
- Ванночка для води
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна глибина різу | 45 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 395 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴



