
Плиткоріз електричний 180 мм диск, гарантія 36 місяців, 1050 Вт Rebiner RTC-1050 мокрий різ
2 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000010336
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Плиткоріз електричний
Rebiner RTC-1050

Ключові особливості:
- Паралельний упор з лінійкою дозволяє точно виставити плитку без необхідності розмітки
- Пильний диск електричного плиткоріза закритий кожухом, який захищає оператора від пилу і осколків
- Можливість нахилу столу дозволяє виконувати розпили під кутами від 0° до 45°
- Невеликі розміри дозволяють встановити плиткоріз в будь-якій майстерні
Електричний плиткоріз Rebiner RTC-1050 використовується для різання керамічної плитки і керамограніту в побутових умовах. На робочому столі передбачена лінійка для виконання точного розпилу без попередньої розмітки заготовки. Залежно від типу матеріалу можна використовувати різні диски з посадковим діаметром 22.2 мм. Потужний двигун і висока швидкість обертання диска зводять до нуля ймовірність появи відколів при розпилі.
Технічні характеристики:
- Потужність: 1050 Вт
- Розміщення двигуна: нижнє
- Діаметр диску: 180 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Кількість обертів: 2950 об / хв
- Довжина робочого столу: 395 мм
- Ширина робочого столу: 385 мм
- Можливість різу під кутом: так
- Максимальна глибина різу під кутом 90°: 35 мм
- Максимальна глибина різу під кутом 45°: 18 мм
- Максимальна довжина різу: не обмежена
- Робочий матеріал: плитка всіх видів
- Водяне охолождення: піддон для води
- Клас безпеки: ІІ
- Довжина кабелю живлення: 1.5 м
Комплектація:
- Плиткоріз Rebiner RTC-1050
- Направляюча планка
- Кутовий упор
- Відрізний диск
- Піддон для води
- Захисний кожух
- Набір ключів
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Максимальна глибина різу | 35 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1.05 кВт |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 395 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 399 ₴









