
Домкрат гідравлічний підкатний 2 т, 340 мм дві стійки і противідкотні упори Procraft PJ25S
3 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000014293
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Домкрат підкатний
Procraft PJ25S
Гідравлічний підкатний домкрат Procraft PJ25S призначений для плавного підняття автотранспорту з подальшими монтажними і ремонтними роботами. Чотири колеса забезпечують маневреність, а завдяки довгій рукоятці користуватися інструментом можна стоячи, і з мінімальним приводним зусиллям. Модель відрізняється високою міцністю і стійкістю до регулярних навантажень. Лакофарбове покриття високої якості захищає домкрат від корозії. У домкраті застосовується слабо піддається стисненню спеціальне масло (індустріальне АІ). Комплектується двома противідкотними упорами під колесо та двома стійками.
Ключові особливості:
- Висока стійкість конструкції
- Клапан захисту від перевантаження
- Транспортувальні колеса для легкого переміщення
- Міцний металевий корпус
- Зручна ручка для переміщення
Технічні характеристики:
- Максимальна вантажопідйомність: 2 т
- Висота підхоплення: 135 мм
- Висота підйому: 340 мм
- Робочий хід: 205 мм
- Матеріал корпусу: метал
- Поворотна рукоятка: ні
- Мінімальна висота стійки: 278 мм
- Максимальна висота стійки: 366 мм
- Вага домкрата: 14.9 кг
Комплектація:
- Домкрат
- Прорезинена рукоятка
- Дві стійки
- Два противідкотних упори
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 340 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Власна вага | 14.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴






