Акумуляторна ланцюгова пила
Procraft PKA38
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA38 використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт. Основна та додаткові рукоятки мають гумове покриття для надійного утримання інструменту.
Ланцюгова пилка поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип охолодження двигуна: повітряне
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Сумісна з акумуляторами: 2, 4, 8 А / год
- Плавний пуск: так
- Максимальна кількість обертів: 4500 об / хв
- Довжина шини: 350 мм
- Кількість ланок ланцюга: 45
- Крок ланцюга: 3/8"
- Швидкість ланцюга без навантаження: 20 м / с
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Механічне гальмо ланцюга: так
- Акумулятор у комплекті: ні
- Зарядний пристрій у комплекті: ні
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Ланцюг
- Шина
- Захисний кожух
- Ключ для заміни оснащення
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 4500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴









