Шуруповерт акумуляторний
Narva NCD-21T
безщітковий
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Narva NCD-21T - універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 21 В
- Ємність акумулятора: 3 А / год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 400 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1500 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 20 + 1
- Максимальний крутний момент: 35 Нм
- Максимальна кількість ударів: 19500 уд / хв
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом
- Тип патрона: самозатискний
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 10 мм
- Знімний патрон: ні
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Ударний режим: так
- Гальмо двигуна: так
- Упаковка: пластиковий кейс
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Кліпса для кріплення
- Комплект біт
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Narva в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 19500 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Гальмо двигуна | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 622,50 ₴

