Ножиці вирубні по металу
Rebiner RN1.6-1050
Ключові особливості:
- Висока якість збірки
- Подвійна ізоляція - для захисту від дотику до частин інструменту під напругою
- Легкий доступ до щіток для їх самостійної заміни
Вирубні ножиці по металу Rebiner RN1.6-1050 застосовуються для різання листового металу, гофрованих і трапецієподібних листів. За рахунок поворотного патрона матриці можна змінювати напрямок роботи. Корпус передачі виготовлений з алюмінію, завдяки чому має високу міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Наявність зовнішніх кришок щіткового вузла дозволяє проводити самостійну заміну вугільних щіток.
Технічні характеристики:
- Потужність: 500 Вт
- Максимальна кількість обертів: 2000 об / хв
- Максимальна ріжуча здатність (залізо): 1.6 мм
- Максимальна ріжуча здатність (нержавійка): 1.2 мм
- Максимальна ріжуча здатність (алюміній): 2.5 мм
- Мінімальний радіус різання: 45 мм
- Швидка заміна щіток: так
Комплектація:
- Ножиці Rebiner RN1.6-1050
- Пуансон
- Гайковий ключ
- Шестигранник
- Комплект вугільних щіток
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна товщина різу | 2.5 мм |
| Мінімальний радіус різання | 45 мм |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴







