
Безщітковий акумуляторний шуруповерт 2 АКБ Procraft PA-18BL Extra Industrial в кейсі
4 650 ₴
- В наявності
- Код: 000016909
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шуруповерт акумуляторний
Procraft PA18BL
безщітковий
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Procraft PA 18BL - універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 4 А / год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 600 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 2100 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 20 + 1
- Максимальний крутний момент: 50 Нм
- Тип патрона: самозатискний
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 13 мм
- Знімний патрон: ні
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Гальмо двигуна: так
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Упаковка: пластиковий кейс
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Кліпса для кріплення
- Гнучкий вал
- Додаткова рукоятка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Гальмо двигуна | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 650 ₴








