-20%
![Обприскувач ручний Marolex 12 л Titan (S051.141) [Оригінал], фото 1](https://images.prom.ua/6694515925_obpriskuvach-ruchnij-marolex.jpg)
Обприскувач ручний Marolex 12 л Titan (S051.141) [Оригінал]
6 998,75 ₴
5 599 ₴
- В наявності
- Код: 000011977
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обприскувач ручний
Marolex 12 л Titan
Ручний обприскувач Marolex 12 л Titan використовується для зрошення, внесення рідких добрив, підживлення садових або домашніх рослин. Може застосовуватися для розпилення миючого засобу при митті стін, вікон, а також дезинфікуючого розчину. Корпус виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до агресивних речовин, які є у добривах.
Ключові особливості:
- Бак високого тиску - для максимальної безпеки
- Фіксація пускової кнопки - для для неперервної роботи
- Регульована форсунка дає можливість підібрати оптимальний струмінь для виконання різних завдань
- Напівпрозорий бак дозволяє контролювати рівень робочої рідини
Технічні характеристики:
- Тип обприскувача: ручний
- Об'єм: 12 л
- Довжина шланга: 1.4 м
- Довжина штанги: 65 - 115 см
- Максимальний робочий тиск: 0.4 МПа
- Спосіб транспортування обприскувача: ранцевий (за спиною)
- Матеріал: пластик
- Наявність помпи: так
- Колір: зелений / чорний
- Вага: 3.9 кг
Ми є офіційним дилером торгової марки Marolex в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Джерело живлення | Механічний |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 140 см |
| Загальна вага | 3.9 кг |
| Колір | Зелений |
| Об'єм бака | 12 л |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Стан | Новий |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Тип насосу | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴
