Газонокосарка електрична
Agrimotor FM3813
Газонокосарка електрична Agrimotor FM 3813 - компактний та маневрений агрегат, який розрахований на роботу на прибудинковій або садовій ділянці. Косарка оснащена асинхронним двигуном потужністю 1300 Вт та зручним контейнером-травозбірником ємністю 35 л. Зроблена із міцного пластику. Висота зрізу регулюється вручну за допомогою переставляння коліс. Досить проста в управлінні.
Ключові особливості:
- Легке регулювання висоти скошування
- Надійний асинхронний двигун
- Місткий травозбірник
Технічні характеристики:
- Тип газонокосарки: електрична
- Потужність: 1300 Вт
- Максимальна ширина скошування: 37 см
- Регулювання висоти скошування: переставляння передніх та задніх коліс
- Рівні висоти скошування: 3 (40 - 70 мм)
- Викид трави: задній, в травозбірник
- Максимальна кількість обертів: 2950 об / хв
- Мульчування: ні
- Травозбірник: пластиковий
- Об'єм травозбірника: 35 л
- Самохідна: ні
- Габарити в коробці: 600 × 400 × 370 мм
- Вага: 13.14 кг
Комлпектація:
- Газонокосарка
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Agrimotor в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AgriMotor |
| Країна виробник | Угорщина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Висота скошування | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 37 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.14 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 747,50 ₴



