Акумуляторна ланцюгова пила
Rebiner RCSA-40/20Li
Акумуляторна ланцюгова пилка Rebiner RCSA-40/20Li використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт. Основна та додаткові рукоятки мають гумове покриття для надійного утримання інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - для тривалого терміну служби
- Рукоятка з гумовими вставками - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Тип охолодження двигуна: повітряне
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 2 х 20 В
- Акумулятор в комплекті: ні
- Зарядний пристрій в комплекті: ні
- Плавний пуск: так
- Максимальна кількість обертів: 3600 об / хв
- Довжина шини: 14" (350 мм)
- Кількість ланок ланцюга: 52
- Крок ланцюга: 3/8"
- Товщина ланцюга: 1.1 мм
- Швидкість ланцюга без навантаження: 14.65 м / с
- Автоматичне змащування ланцюга: так
- Об'єм масляного баку: 110 мл
- Механічне гальмо ланцюга: так
- Вага: 4.56 кг
- Габарити в упаковці: 470×240×260 мм
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила
- Ланцюг
- Шина
- Захисний кожух
- Ключ для заміни оснащення
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Rebiner в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 3600 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.65 м/сек |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴








