
Витяжна установка для тирси (стружковідсмоктувач) Procraft PDC-550
9 410 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000015010
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аспірація для стружки
Procraft PDC500
Procraft PDC500
Ключові особливості:
- Велике і дрібне сміття потрапляє у вентилятор і направляється через колектор у мішок, що фільтрує, де дрібні частинки затримуються, а велика тирса скупчується в поліетиленовому мішку
- Асинхронний двигун дуже економічний, здатний довго працювати, не перегріючись і не створюючи зайвого шуму
- Мішок для тирси об'ємом 75 літрів для забезпечення більш тривалої безперервної роботи
Стружковідсмоктувач Procraft PDC550 - компактна та легка витяжна установка для невеликих приватних деревообробних майстерень. Фільтр забезпечує якісне очищення повітря, що відходить, що особливо актуально при роботі зі шліфувальними верстатами, що виробляють дрібний пил, шкідливий для здоров'я. Збір відходів проводиться в пластиковий мішок, закріплений легкознімним хомутом із замком на клямці, для зручної зміни мішка передбачені спеціальні затискачі на корпусі.
Технічні характеристики:
- Потужність: 550 Вт
- Тип двигуна: асинхронний
- Максимальна кількість обертів:
- 2850 об / хв
- Витрата повітря: 19.2 куб.м / хв
- Кількість пилозбірних мішків: 1
- Кількість фільтруючих мішків: 1
- Об'єм мішка для тирси: 75 л
- Кількість всмоктуючих отворів: 1
- Діаметр шланга: 100 мм
- Довжина шланга: 2300 мм
- Збір тирси з: дерева
- Перехідники для різних діаметрів: в комплекті
- Форм-фактор: пересувна
- Синхронне включення з обладнанням: ні
- Вага: 19.7 кг
Комплектація:
- Витяжна установка
- Фільтр
- Мішок для тирси
- Шланг
- Хомут 4 шт
- Колеса 2 шт
- Перехідник 3 шт
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 95.5 дБ |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Стан | Новий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр шланга | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 410 ₴








