
Торцювальна пила з протяжкою (255 мм, 2000 Вт) Procraft PGS-256
11 250 ₴
- В наявності
- Код: 000013881
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пила торцювальна
Procraft PGS256
Пила торцювальна Procraft PGS256 використовується для прямого, кутового та комбінованого пиляння різних заготовок з дерева, пластмас, профілю з м'яких металів. Пилозбірник та можливість підключення промислового пилососу дозволяють зберегти в чистоті робоче місце. Для точного різання в моделі передбачений лазерний маркер, а функція протяжки дозволяє працювати із заготовками великих розмірів.
Ключові особливості:
- Підвищений захист двигуна від пилу та дрібної стружки
- Наявність лазерного маркера
- Можливість підключення пилососа або пилозбірника для збереження у чистоті робочої зони
- Функція протяжки – для роботи з великими заготовками
- Швидкий доступ до щіток для їх самостійної заміни
Технічні характеристики:
- Потужність: 2000 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Регулювання обертів: ні
- Кількість обертів: 4500 об / хв
- Діаметр диску: 255 мм
- Регулювання глибини різу: так
- Функція протяжки: так
- Лазерний маркер: так
- Плавний пуск: ні
- Швидка заміна щіток: так
- Максимальна ширина пропилу під кутом 90°: 300 мм
- Максимальна глибина пропилу під кутом 90 °: 72 мм
- Максимальна ширина пропилу під кутом 45°: 200 мм
- Максимальна глибина пропилу під кутом 45°: 40 мм
- Нахил пили ліворуч / праворуч: 0° - 45°
- Регулювання столу ліворуч / праворуч: 0° - 45°
- Можливість підключення пилозбірника / пилососа: так
Комплектація:
- Пила торцювальна Procraft PGS256
- Гайковий ключ
- Шестигранний ключ
- Пилозбірник
- Комплект вугільних щіток
- Пильний диск
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 24 мес
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 72 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна ширина пропилу | 300 мм |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴





