Шуруповерт акумуляторний
Procraft PA18LiPro
безщітковий
Акумуляторний безщітковий шуруповерт Procraft PA 18 Li Pro - універсальний інструмент для професійних та побутових задач. Використовується для ефективного закручування та відкручування кріпильних елементів, свердління отворів у різних матеріалах. Високий крутний момент забезпечує максимально продуктивну роботу при виконанні складних завдань. Безщіткова технологія сприяє тривалішому часу роботи від акумулятора за рахунок високого ККД та гарантує збільшений термін служби інструменту.
Ключові особливості:
- Безщітковий двигун - більший термін роботи інструменту
- Компактні розміри - легка робота у важкодоступних місцях
- Швидкозатискний патрон - для легкої заміни оснащення
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора (в комплекті): 1.5 А / год
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів на 1 швидкості: 0 - 450 об / хв
- Кількість обертів на 2 швидкості: 0 - 1700 об / хв
- Кількість ступенів затягування: 23 + 1
- Максимальний крутний момент: 45 Нм
- Тип патрона: самозатискний, металевий
- Розмір оснастки, що затискається: 0.8 - 10 мм
- Знімний патрон: так
- Підсвічування: так
- Реверс: так
- Гальмо двигуна: так
- Сумісність з акумуляторами: серія Procraft F20 (2, 4, 8 А / год)
- Упаковка: пластиковий кейс
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 23 |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴










