-20%

Кобальтове свердло по металу 4.1 мм HSS-Co DIN 338 LT 105-041 упаковка 10 шт
372,50 ₴/упаковка
298 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 000000610
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір кобальтових свердл по металу
4.1 мм 10 шт LT 105-041
4.1 мм 10 шт LT 105-041
Свердло LT 105-041 діаметром 4.1 мм використовується для отримання наскрізних та глухих отворів у легованій та нелегованій сталі, сірому чавуні, металокерамічному сплаві на основі заліза, ковкому чавуні, кольоровому металі. Виготовлено з високоякісної швидкорізальної сталі з додаванням кобальту (5%). Геометрія свердла та загартування робочої частини дозволяють виконувати роботи без попереднього кернення заготовки. Спеціальне покриття захищає свердло від корозії. Свердло має високу зносостійкість та жароміцність. Призначене для робіт підвищеної складності.
Ключові особливості:
- Кут заточування 135° сприяє свердлінню круглих та гладких поверхонь
- Полірована канавка для швидкого відведення стружки
- Підходить для роботи зі сплавами з великим ступенем в'язкості та високоміцними легованими сталями
Технічні характеристики:
- Тип: спіральне
- Матеріал обробки: метал
- Діаметр: 4.1 мм
- Довжина робочої частини: 45 мм
- Загальна довжина: 75 мм
- Кут заточування: 135°
- Тип хвостовика: циліндричний
- Клас точності: А1
- Матеріал свердлу: HSS-Co
- Свердло лівого обертання: ні
- Кількість в упаковці: 10 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Діаметр | 4.1 мм |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴/упаковка
