
Зварювальна маска хамелеон Procraft SHP90-30
600 ₴
- В наявності
- Код: 000006194
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальна маска хамелеон
Procraft SHP90-30
Маска зварника Procraft SHP90-30 хамелеон забезпечує постійний захист від випромінювань, захищає обличчя і шию від бризок металу. Завдяки спеціальній системі кріплення знижена втома шиї. При підйомі маски центр ваги переміщується на рівень голови зварника. Корпус зварювальної маски має зручну форму, що забезпечує постійний захист і комфорт всім областям голови і шиї.
Ключові особливості:
- Автоматичний світлофільтр «Хамелеон» не вимагає додаткових налаштувань
- Еластична накладка на потилицю з рельєфними канавками для м'якої підтримки голови
- Додатковий ремінь на маківці дозволяє регулювати висоту посадки шолома, що забезпечує ідеальний розподіл ваги маски
Технічні характеристики:
- Тип світлофільтру: хамелеон
- Розмір оглядового вікна: 93 × 43 мм
- Розмір світлофільтру: 110 × 90 × 9 мм
- Матеріал: ударостійкий пластик
- Тип живлення: сонячна батарея / вбудований акумулятор
- Регулювання затримки затемнення: плавне
- Ступінь затемнення: 9 - 13 DIN
- Прозорий стан: 4 DIN
- Операційний час: 1/25000 сек
- Захист від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: так
- Робоча температура: -5°С - +55°С
Комплектація:
- Зварювальна маска
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Можливість роботи з респіратором | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴







