
Круг відрізний по металу (150×1.6×22.2 мм) Rebiner
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 000008510
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний по металу
Rebiner 150×1.6×22.2 мм
Диск відрізний Rebiner 150×1.6×22.2 мм є змінним елементом для кутових шліфувальних машин. Застосовується для різання та шліфування металевих виробів. Диск має високу продуктивність та великий ресурс роботи. Виготовляється на сучасному обладнанні під суворим контролем якості.
Технічні характеристики:
- Тип диску: відрізний
- Діаметр: 150 мм
- Товщина: 1.6 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Призначення: по металу
- Матеріал диску: абразив
- Форма: прямий
- Максимальна кількість обертів: 10200 об / хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REBINER |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 ₴
