-20%

Електроди 3 мм, 2.5 кг для сталі Monolith УОНИ-13/55 Плазма (Тип Е 50А)
411,25 ₴/упаковка
329 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 000009462
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроди УОНИ-13/55
3 мм, 2.5 кг
Зварювальні електроди Monolith УОНІ-13/55 Плазма Тип Е50А призначені для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих та низьколегованих марок сталей. Електроди придатні для зварювання у всіх просторових положеннях, крім вертикального «зверху-вниз». Зварювання проводити постійним струмом будь-якої полярності (рекомендується зворотним, «+» на електроді) або змінним струмом від трансформатора з напругою холостого ходу не менше 50 В.
Електроди УОНИ-13/55 Плазма відрізняються високою міцністю металу шва. Можливість зварювання на змінному струмі унеможливлює дію магнітного дуття.
За нормальних умов зберігання не вимагають прокалювання перед зварюванням. При зволоженні прожарювання: 400±20°С 60 хв.
Технічні характеристики:
- Тип електроду: Е 50А
- Марка електроду: УОНИ-13/55
- Зварюваний матеріал: вуглецеві та низьколеговані сталі
- Діаметр: 3 мм
- Довжина: 350 мм
- Покриття: основне з залізним порошком
- Мінімальна сила струму при зварюванні: 80 А
- Максимальна сила струму при зварюванні: 150 А
- Тип упаковки: картонна коробка
- Кількість електродів в упаковці: 67 - 80 шт
- Вага: 2.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PlasmaTec |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 150 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 80 А |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З основним покриттям |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴/упаковка
