
Клейові стрижні 7.2×200 мм 1 кг прозорі термоклей для пістолета Kubis 01-06-0720
472,50 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 000010584
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Стрижні клейові 7.2×200 мм
Kubis 01-06-0720
Kubis 01-06-0720
Стрижні Kubis 01-06-0720 використовуються з клейовими пістолетами. Призначені для створення з'єднань високої міцності, що витримують великі навантаження. Прозорі стрижні є універсальними і можуть застосовуватися для склеювання виробів з картону, полімерних матеріалів, пластиков, гуми, лінолеуму, шкіри, тканини, кераміки, фарфору, скла.
Технічні харатеристики:
- Діаметр: 7.2 мм
- Довжина: 200 мм
- Призначення: універсальні
- Колір: прозорий
- Кількість в упаковці: 114 шт*
- Матеріал: етиленвінілацетат
- Час застигання: 30 - 40 с
- Упаковка: поліетиленовий пакет
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 7.2 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 114 шт. |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,50 ₴/упаковка

