Органайзер двосторонній 34 секції
Kubis 09-00-0232
Двосторонній органайзер Kubis 09-00-0232 зручний для використання за рахунок великої кількості відділень. Використовується для зберігання і транспортування різного кріплення, шайб, прокладок, фурнітури, рибальських снастей і іншого приладдя. Для практичності кришка виконана з напівпрозорого пластика.
Технічні характеристики:
- Кількість відділень: 34
- Розмір відділення: 1/2"
- Призначення: для дрібниць / метизів
- Форм-фактор: органайзер
- Матеріал: пластик
- Габарити без упаковки: 320 х 260 х 80 мм
- Переставні роздільники: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 34 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,50 ₴






