-20%

Органайзер двухсторонний (224х164х60 мм, 22 секції) Kubis 09-00-0222
547,50 ₴
438 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 000010965
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер двосторонній 22 секції
Kubis 09-00-0222
Двосторонній органайзер Kubis 09-00-0222 зручний для використання за рахунок великої кількості відділень. Використовується для зберігання і транспортування різного кріплення, шайб, прокладок, фурнітури, рибальських снастей і іншого приладдя. Для практичності кришка виконана з напівпрозорого пластика.
Технічні характеристики:
- Кількість відділень: 22
- Розмір відділення: 3/4"
- Призначення: для дрібниць / метизів
- Форм-фактор: органайзер
- Матеріал: пластик
- Габарити без упаковки: 224 х 164 х 60 мм
- Переставні роздільники: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴







