-20%

Круг алмазний відрізний 125×1.4×22.2 мм ультратонкий Kubis 07-04-3125
472,50 ₴
378 ₴
- В наявності
- Код: 000011083
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний алмазний круг
125×1.4×22.2 мм Kubis 07-04-3125
Застосовується для різання керамічного граніту, твердої та м'якої керамічної плитки, а також плит із штучного та натурального твердого каменю. Завдяки можливості використовувати воду для охолодження під час роботи зменшується пилоутворення і збільшується ресурс диска. Фланець на корпусі диска, для додаткової жорсткості корпусу і ультратонка ріжуча кромка забезпечують чистий різ без сколів.
Технологія виробництва: гаряче пресування.
Технічні характеристики:
- Вид диску: турбо
- Тип диску: алмазний
- Діаметр: 125 мм
- Товщина: 1.4 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Висота алмазного шару: 10 мм
- Тип різу: сухий (з охолоджуючою рідиною та без)
- Обробка матеріалу: камінь, бетон, плитка, граніт, кераміка, цегла, шифер, керамічна плитка, газобетон, керамограніт, мармур, піщаник, тротуарна плитка, ракушняк, штучний камінь
- Максимальна кількість обертів: 12200 об / хв
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Тротуарна плитка, Граніт, Шифер, Газобетон, Штучний камінь, Мармур, Піщаник, Керамічна плитка, Камінь, Цегла, Кераміка, Керамограніт, Ракушняк, Бетон, Плитка |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴

