-20%

Круг відрізний електрокорунд 125×1.0×22.2 мм по металу та нержавіючій сталі Kubis 07-00-8121 упаковка 10 шт
335 ₴/упаковка
268 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 000011500
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний по металу 125 мм
Kubis 07-00-8121
Диск відрізний по металу та нержавіючій сталі 125×1.0×22.2 мм Kubis 07-00-8121 є змінним елементом для кутових шліфувальних машин. Застосовується для різання та шліфування металевих виробів. Диск має високу продуктивність та великий ресурс роботи. Виготовляється на сучасному обладнанні під суворим контролем якості. У відрізних дисках Kubis Keramiktechnologie в якості абразивної речовини використовується керамічний оксид алюмінію (електрокорунд з керамічним зерном) з двошаровим армуванням поліамідними сітками.
Технічні характеристики:
- Тип диску: відрізний
- Діаметр: 125 мм
- Товщина: 1.0 мм
- Посадковий діаметр: 22.2 мм
- Призначення: по металу
- Матеріал диску: електрокорунд з керамічним зерном
- Форма: прямий
- Максимальна кількість обертів: 12200 об / хв
- Упаковка: металевий кейс
- Кількість в упаковці: 10 шт
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Шліфування, Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴/упаковка

