Магнітний кутник для зварювання
Lex LXMH75 35 кг
Кутник магнітний "тип стрілка" 75LBS Lex LXMH75 служить для фіксації металевих деталей і точного виставляння кутів при зварюванні, паянні і складання конструкцій. Дозволяє задавати значення 45, 90 і 135 градусів. Виготовлений з твердосплавної сталі, максимальне зусилля до 35 кг. Кутник легко монтується, що зменшує час роботи.
Технічні характеристики:
- Максимальне зусилля: 35 кг
- Регулювання кута: ні
- Можливість відключення: ні
- Робочі кути: 45°, 90°, 135°
- Габарити кутника: 190 х 135 х 25 мм
- Вага кутника: 1.11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вид магніту | Постійний |
| Кути утримування | 135°, 90°, 45° |
| Максимальне утримуюче зусилля | 35 кг |
| Маса | 1.11 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴

