
Магнітний тримач для зварювання (23 кг) Rhino (магнітний кутник)
197,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000012706
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Магнітний кутник для зварювання
Rhino 23 кг
Кутник магнітний "тип стрілка" Rhino служить для фіксації металевих деталей і точного виставляння кутів при зварюванні, паянні і складання конструкцій. Дозволяє задавати значення 45, 90 і 135 градусів. Виготовлений з твердосплавної сталі, максимальне зусилля до 23 кг. Кутник легко монтується, що зменшує час роботи.
Технічні характеристики:
- Максимальне зусилля: 23 кг
- Регулювання кута: ні
- Можливість відключення: ні
- Робочі кути: 45°, 90°, 135°
- Габарити кутника: 155 х 103 х 16 мм
- Упаковка: блістер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RHINO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид магніту | Постійний |
| Кути утримування | 135°, 90°, 45° |
| Максимальне утримуюче зусилля | 23 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 103 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,50 ₴


