Кутова шліфмашинка
Procraft PW-1000
Кутова шліфмашинка, в побуті "болгарка" Procraft PW-1000 активно використовується в будівництві, металообробці та обробці дерева. Призначена, в основному, для різання, полірування та шліфування таких матеріалів як камінь, метал, дерево, пласмаса, граніт, а також для роботи з керамічною та кремогранітною плиткою.
Інструмет має компактні розміри, завдяки чому зручний в повсякденній експлуатації та при транспортуванні. Надійний корпус редуктора із магнієвого сплаву забезпечує краще охолодження та захищає двигун і внутрішні компоненти від перегріву.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Потужність: 1000 Вт
- Кількість обертів: 11000 об / хв
- Вага: 2.2 кг
- Плавний пуск: ні
- Регулювання обертів: ні
- Різьба шпинделя: М14
- Блокування кнопки включення: так
- Регулювання положення кожуха: безключове
- Діаметр диску: 125 мм
Офіційна гарантія від виробника: 24 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴





