Органайзер двосторонній 23 секції
Kubis 09-00-0151
Односторонній органайзер Kubis 09-00-0151 з висувними ящиками зручний для використання за рахунок великої кількості відділень. Використовується для зберігання і транспортування різного кріплення, шайб, прокладок, фурнітури, рибальських снастей і іншого приладдя. Для практичності кришка виконана з напівпрозорого пластика.
Технічні характеристики:
- Кількість відділень: 23
- Розмір відділення: 3/4"
- Призначення: для дрібниць / метизів
- Форм-фактор: органайзер
- Висувні ящики: так
- Матеріал: пластик
- Габарити без упаковки: 450 × 360 × 76 мм
- Переставні роздільники: так
Ми є офіційним дилером торгової марки Kubis в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kubis |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 23 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072,50 ₴









