-20%
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 1](https://images.prom.ua/6827951573_portativna-gazova-plita.jpg)
Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська
862,50 ₴
690 ₴
- В наявності
- Код: 000014538
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова портативна плита
Газова портативна плита необхідна для відпочинку на відкритому повітрі для приготування та розігріву їжі. Забезпечує швидке закипання води. Плита працює від міні балона-картриджа (бутан-пропан або ізобутан). У комплекті є перехідник для підключення плити до стаціонарних балонів. Поставляється у пластиковому кейсі, який робить транспортування та зберігання плити зручнішою.
Ключові особливості:
- Регулювання подачі газу дозволяє як розігрівати, так і готувати їжу
- Захист від неправильної установки балона
- Ефективна робота при низькому тиску газу
- Адаптер для підключення стаціонарних балонів
Технічні характеристики:
- Призначення: для приготування їжі
- Потужність: 2500 Вт
- Тип палива: газ
- Тип газу: пропан/бутан
- Середня витрата газу: 150 г/год
- П'єзопідпал: так
- Кількість конфорок: 1
- З'єднання балона: цангове
- Вітрозахист: так
- Перехідник для підключення балона: так
- Матеріал газового пальника: керамічний
- Регулювання подачі газу: плавне
- Колір: чорний
- Захист від неправильного підключення балона: так
- Габарити без упаковки: 330 х 285 х 88 мм
Комплектація:
- Газова плита
- Адаптер для стаціонарних балонів
- Пластиковий кейс
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Витратуа газового палива | 120 г/год |
| З'єднання балона | Цангові |
| Колір | Чорний |
| Матеріал газового пальника | Кераміка |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Цанговий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Газовий балон | Ні |
| Кейс для транспортування | Так |
| Плита | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 2](https://images.prom.ua/6827951574_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 3](https://images.prom.ua/6827951575_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 4](https://images.prom.ua/6827951576_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 5](https://images.prom.ua/6827951577_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 6](https://images.prom.ua/6827951579_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 7](https://images.prom.ua/6827951580_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 8](https://images.prom.ua/6827951581_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)
![Портативна газова плита (туристична) керамічний нагрівач з адаптером в кейсі [Оригінал] польська, фото 9](https://images.prom.ua/6827951582_w159_h159_portativna-gazova-plita.jpg)