Магнітний кутник для зварювання
33 кг Procraft WH33
Кутник магнітний "тип стрілка" Procraft WH33 служить для фіксації металевих деталей і точного виставляння кутів при зварюванні, паянні і складання конструкцій. Дозволяє задавати значення 45, 90 і 135 градусів. Виготовлений з твердосплавної сталі, максимальне зусилля до 33 кг. Кутник легко монтується, що зменшує час роботи.
Технічні характеристики:
- Максимальне зусилля: 33 кг
- Регулювання кута: ні
- Можливість відключення: ні
- Робочі кути: 45°, 90°, 135°
- Габарити кутника: 190 х 123 х 24 мм
- Упаковка: блістер
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вид магніту | Постійний |
| Кути утримування | 135°, 90°, 45° |
| Максимальне утримуюче зусилля | 33 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴




