Комплект для ланцюгової міні пили
шина 6" та 2 ланцюга
Шина з двома ланцюгами в комплектації для мініпил, акумуляторних гілкорізів, сучкорізів та інші інструменти. Плавну роботу забезпечує високоякісна система підшипника SWISS ROLLERS. Шина оснащена отвором під повзунок натягувача ланцюга та отвором для подачі масла.
Підходить для встановлення на 95% будь-яких акумуляторних міні пил!
Технічні характеристики:
- Довжина шини: 6" (15 см)
- Ширина пазу шини: 1.1 мм
- Крок ланцюга: 1/4"
- Кількість ланок ланцюга: 36
- Товщина ланцюга: 1.1 мм
- Упаковка: блістер
Комплектація:
- Шина
- Ланцюг 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAOLONG |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шини | 150 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 36 шт |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Ширина паза | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,50 ₴







