
Акумуляторна ланцюгова міні пила Procraft PKA24Li (без АКБ та ЗП)
960 ₴
- В наявності
- Код: 000015480
+380 (50) 082-77-29
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова міні пила
Procraft PKA24Li
Акумуляторна ланцюгова міні пилка Procraft PKA24Li використовується для пиляння деревини та пластику. Невеликі габарити та вага інструменту забезпечують просту та комфортну роботу, знижуючи навантаження на зап'ястя оператора. Інноваційне пиляльне полотно виключає вібрації, що також підвищує зручність і точність робіт.
Поставляється без акумулятора та без зарядного пристрою!
Ключові особливості:
- Надійний двигун - для тривалого терміну служби
- Зручна рукоятка - для кращого контролю за інструментом у роботі
- Невеликі габарити – для роботи в умовах обмеженого простору
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: щітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Максимальна кількість обертів: 3500 об / хв
- Довжина шини: 6" (15 см)
- Крок ланцюга: 1/4"
- Змащування ланцюга: ручне
- Механічне гальмо ланцюга: так
- Швидкість ланцюга: 5.19 м / с
- Плавний пуск: ні
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова міні пила
- Ланцюг
- Шина
- Ключ для заміни оснащення
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 150 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 3500 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 5.19 м/сек |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴







