Ексцентрикова шліфмашинка
Procraft EX550E
Шліфмашинка ексцентрикова Procraft EX550E використовується для зачистки, шліфування й полірування різних поверхонь з дерева, металу, пластику. Пилозбірник і можливість підключення пилососа дозволяють працювати в закритих приміщеннях і зменшує кількість пилу, що забезпечує зручність роботи. Система кріплення шліфувальних кругів за допомогою липучки забезпечує їх швидку і легку заміну.
Ключові особливості:
- Можливість підключення пилососа для більш ефективного видалення пилу
- М'який хід підошви по оброблюваній поверхні
- Кріплення шліфувальних дисків на липучці - для швидкої і безпечної зміни оснащення
- Вентиляційні отвори на корпусі сприяють охолодженню двигуна, оберігаючи від перегріву
Технічні характеристики:
- Потужність: 200 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Розмір підошви: 140×140×80 мм
- Пилозбірник: так
- Можливість підключення до пилососа: так
- Кількість оборотів: 15000 об / хв
- Хід підошви: 2 мм
- Кількість коливань: 26000 кол/хв
- Тип кріплення шліфувального паперу: липучка
- Вага: 1.3 кг
Комплектація:
- Ексцентрикова шліфмашинка
- Шліфувальний диск
- Пилозбірник
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Ми є офіційним дилером торгової марки Procraft в Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Розмір ходу платформи | 2 мм |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴





