Універсальна акумуляторна батарея
для садових оприскувачів
для садових оприскувачів
Універсальний свинцево-кислотний акумулятор із робочою напругою 12 В та ємністю 9 А/год. Підходить для використання з технікою або інструментами, що потребують надійного та стабільного джерела живлення, таких як садові обприскувачі, ліхтарі або прожектори, дитячі електроавтомобілі, портативні ваги.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: Pb-Cd
- Напруга: 12 В
- Ємність: 9 А / год
- Габаритні розміри: 150 × 65 × 95 мм
- Дата виготовлення: 03.2024
- Вага: 2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴






